قوانین و مقررات سایت

سلام! به مجموعه‌ BIM1 خوش آمدید! ما این فرصت را برای شما فراهم کردیم که با اعطای دسترسی به محتوای وبسایت از میان محصولات‌ و خدمات متنوع ارائه شده به جست‌وجو و خرید بپردازید. استفاده از این وبسایت یا دریافت خدمات آن منوط به پذیرش ضوابط و محدودیت‌هایی است. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. اگر با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید استفاده از وبسایت و خدمات آن را متوقف نمایید.

1. عضویت

افراد برای پیوستن به سایت و بهره‌مندی از امکانات آن باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

1-1) هر کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید ولی چنانچه آن را فراموش کند می‌تواند کلمه‎ی عبور جدید دریافت کند. استفاده از گذرواژه‌ی شما توسط هر شخص دیگری ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.

1-2) کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام کند و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده‌ی خود کاربر است.

1-3) دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده بر اساس اهدافی است که مجموعه در نظر دارد.

1-4) اعضا نباید در  قسمت‌های مختلف سایت (مانند تالار گفت‌وگو) نظری قرار داده یا اقدامی کنند که نقض‌کننده‌ی حقوق دیگران یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. چنان‌چه هر یک از کاربران این ضابطه را رعایت نکنند بلافاصله از سایت اخراج شده؛ اگر خریدی انجام داده باشند وجه واریزی به آنان بازگردانده نشده و حق استفاده از این سایت را نیز از دست می‌دهند.

2. فرآیند خرید

محصولات BIM1 مطابق قوانین حمایت از مصرف کننده‌ی کشور ارائه می‌شود. کاربران سایت می‌توانند با بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت، محصول مورد‌نظر خود را انتخاب کرده و با پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین، محصول خود را دریافت نمایند. پس از تکمیل فرآیند خرید، گروه پشتیبانی BIM1 رسید کالا و خدمات خریداری شده  را در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک یا به‌ صورت پیامک به شماره تلفن همراه کاربر ارسال خواهد کرد.

1-2) اختلال در سرویس اینترنت یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از BIM1 به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نسبت به محصول خریداری شده نخواهد شد.
2-2) چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود مجموعه‌ BIM1 این حق را دارد که بدون استرداد وجه واریزی، سفارش را باطل نماید.

3. حق بازنشر

خدمات وبسایت و تمامی محصولات مرتبط با این مجموعه دارای حق بازنشر محفوظ هستند. مطالب و موضوعات وبسایت (از جمله نوشته‌ها، عکس‌ها، ویدیوها، لوگوها و ویس‌ها) تحت قانون این کشور و معاهدات بین المللی مشمول حمایت کپی رایت هستند. مواردی از جمله حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی و علامت تجاری نیز برای مجموعه‌ BIM1 محفوظ هستند.

3-1) قرار دادن تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر اقدامات مشابه توسط کاربران بدون اطلاع‌رسانی قبلی، از سایت حذف می‌شوند و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید کاربر نیز شود. در صورت استفاده‌ی غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.

2-3) کاربر بدون کسب اجازه‌ی کتبی این مجموعه و اجازه‌ی هر صاحب اثر دیگری، مجاز به پخش، انتشار مجدد، آپلود، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش عمومی محتوا در سایت نخواهد بود. این ممنوعیت‌ها شامل آن دسته از خدمات وبسایت و بلاگ که آزادانه برای استفاده‌ی مجدد در دسترس بوده یا در حوزه عمومی هستند؛ نمی‌باشند.

4. حریم خصوصی

مجموعه BIM1 حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده‌ی شما از وبسایت یا خدمات ارائه شده ثبت گردیده است به سیاست حفظ حریم خصوصی این مجموعه مربوط می‌شود.

4-1) مجموعه‌ BIM1 در قبال اطلاعات شخصی و مالی ثبت شده توسط شما در وب‌سایت‌های ثالثی که از خدمات آن‌ها برای پرداخت وجوه و موارد دیگر استفاده می‌شود هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

4-2) استفاده از وبسایت و مطالب آن در موارد زیر ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده‌ی این موارد، مجموعه می‌تواند به دسترسی و استفاده‌ی شخص از خدمات وبسایت پایان دهد:

 • برای اهداف غیر قانونی

 • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی

 • برای نقض مقررات داخلی و بین‌المللی

 • برای تبعیض، سوء استفاده، آسیب وارد کردن و توهین به جنسیت، مذهب، قومیت، نژاد، سن، ملیت یا ناتوانی جسمی

 • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

 • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب‌سایت، وب‌سایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد

 • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن

 • برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

 • برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

5. محصولات

محصولات و خدمات مجموعه BIM1 با تضمین‌هایی که مطابق قوانین حمایت از مصرف کننده جمهوری اسلامی ایران است ارائه می‌شود. در صورت نارضایتی از کیفیت محصول، می‌توانید درخواست جایگزینی آن را به مجموعه اعلام کنید.

1-5) قیمت محصولات و خدمات، بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

2-5)  همه‌ی خدمات مربوط به خرید و پرداخت وجه از طریق سامانه‌های مالی ثالث انجام می‌گیرند.

3-5) در صورت بروز هر گونه مشکل در دریافت محصولات و خدمات خریداری شده می‌توانید جهت رفع مشکلات احتمالی، آن‌ها را از طریق بخش “تماس با ما” با وبسایت مجموعه BIM1 در میان بگذارید.

6. محتوای سایت

مجموعه BIM1 در تلاش است تا اطلاعات ذیل را به منظور آگاهی کاربران در اختیار آن‌ها قرار دهد:

 • مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی محصولات و خدمات

 • مدت زمان اعتبار تخفیف‌ها و پیشنهادهای ارائه شده

 • هزینه‌ی محصولات و خدمات ارائه شده در وبسایت

6-1) ممکن است بعضی از اطلاعات موجود در وبسایت نادرست باشند. مجموعه باید این اشکالات را برطرف کرده و اطلاعات را بروزرسانی کند. لذا ممکن است درخواستی به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد شود که از این جهت مسئولیتی بر عهده‌ی مجموعه نیست. 

6-2) لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به مجموعه وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین وظیفه‌ای در برابر خسارتی که به واسطه‌ی استفاده از خدمات سایت‌های ثالت وارد می‌شود بر عهده‌ی مجموعه نیست.

6-3) مجموعه این اختیار را دارد که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد؛ ویرایش و یا حذف کند.

6-4) مجموعه تضمین نمی‌کند که استفاده‌ی شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است و در این مورد مسئولیتی ندارد.

مجموعه BIM1 می‌تواند هر یک از مفاد قوانین را مورد بازبینی و اصلاح قرار دهد. زمانی که مجموعه شرایط و ضوابط را به‌روزرسانی می‌کند، تغییرات از همین صفحه قابل مشاهده است. شما باید به طور دوره‌ای ضوابط را بررسی کنید تا از تغییرات آن آگاه شوید. لازم به ذکر است که ادامه‌ی دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش این تغییرات است.

در صورت لزوم ابهامات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق بخش “تماس با ما” در  وبسایت مجموعه BIM1 مطرح کنید.

question
0