داستان ما

صنعت ساختمان از ابتدا تا کنون همواره درگیر تحولات متعدد و تکامل‌ بوده که در میان این تحولات شاید ظهور پدیده‌ای با عنوان بیم (مدل‌سازی اطلاعات ساختمان) شروع یک عصر جدید در دنیای طراحی و ساخت بوده است . فراگیری سریع بیم در سطح جهان باعث گرایش بسیاری از شرکت‌ها و متخصصین فعال در صنعت ساختمان به این فرایند شد. گسترش بیم و همگام شدن با معیارهای جهانی در ایران به دلیل در حال توسعه بودن، یک نیاز جدی محسوب میشد. از این رو بیم‌وان با هدف آگاه‌سازی در زمینه‌ی مدل‌سازی اطلاعات ساختمان در سال 1397 متولد شد.

اهداف ما

فراهم کردن فضایی برای توسعه‌ی فردی متخصصین صنعت ساختمان

بومی‌سازی فرایند مدل‌سازی اطلاعات ساختمان و ایجاد هویت مستقل بیم در کشور

پرورش نیروی انسانی حرفه‌ای در حوزه‌ی بیم و گسترش فرایند مدل‌سازی در جامعه‌ی حرفه‌ای

حضور در عرصه‌ی جهانی با تولید محتوای تخصصی و فعالیت‌های بین‌المللی

پرداختن به ایده‌های نوین با رویکرد کاربردهای علوم بین‌رشته‌ای

آموزش های ما

کیفیت بالای آموزش، رسالت اصلی مجموعه‌ی بیم وان است. از این رو دوره‌های آموزشی، وبینارها و مطالب مجموعه توسط متخصصین حرفه‌ای و همگام با دانش روز جهانی ارائه شده است.

ویژگی اصلی آموزش های بیم وان، تمرکز بر روی یادگیری تدریجی و تسلط مخاطب بر مفاهیم به صورت گام به گام است. لذا مخاطب با پایان یک دوره‌ی آموزشی می تواند یک مهارت فنی خاص کسب کند؛ چالش‌های تخصصی خود را برطرف کند و مهارت کسب شده را به جامعه‌ی تخصص خود ارائه کند.

 مخاطب پس از دریافت یک دوره آموزشی می تواند در هر زمانی با مدرس دوره در ارتباط باشد؛ مطالب تکمیلی آموزش ها را دریافت کند و با گذراندن آزمون دوره‌ی مربوطه، گواهی پایان دوره‌ی خود را دریافت کند.

دورنمای ما

همکاری با متخصصین و مجموعه‌های بین‌المللی فعال در صنعت ساختمان

گسترش بستر فعالیت آگاهی‌سازی تحت ابزارهای رسانه‌ای نوین

انتقال مطالب عمومی و تخصصی بیم در فضای آکادمیک

تعمیم گستره‌ی فعالیت و ادغام حوزه‌های مختلف طراحی و ساخت

تیم ما

مدیر و موسس بیم وان

علی قربانی

مدیر بخش آکادمی

آرین بهمنش

دبیر دپارتمان تحریریه

question
0